0 222 335 46 27 - 0 533 969 24 60

HAKKIMIZDA

VİZYONUMUZ:

 

ESKİŞEHİR YAPI DEKORASYON; koşulsuz müşteri memnuniyeti parolasıyla hizmette fark yaratarak ; büyüyen. gelişen Eskişehir'imize faydalı bir şirket olmayı hizmet öncesi ve hizmet sonrası müşterilerinin yanında kalarak müşterilerin beklentisinin ötesinde kaliteli ,güvenilir , fark yaratan hizmet sunmayı kendisine vizyon edinmiştir.

 

MİSYONUMUZ:

 

ESKİŞEHİR YAPI DEKORASYON; yeniliklere açık bir şirket olarak ,sizler için kendimizi her geçen gün yenilemek, müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde tam ve zamanında karşılamak, gerek malzeme, gerek işçilik kalitesini devamlı geliştirerek ekonomik fiyat politikasıyla , müşteri istek ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamayı,çalışma prensibi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde algılamak ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda en doğru çözümleri en hızlı şekilde üreterek, en hızlı şekilde doğru çözümler bulmayı kendisine misyon edinmiştir.

 

HAKKIMIZDA:

 

ESKİŞEHİR YAPI DEKORASYON; 1995 yılından bu yana büyük, orta, küçük, ölçekli işlere imza atmış giderek büyüyen çağın gerektirdiği şekilde hareket eden firma olarak uzman kadrosu , birinci sınıf yapı malzeme ve dekorasyon ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir.

 

Eskişehir Web Tasarım